PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA

architekturaarchitekciPL prowadzi działalność projektową w zakresie budownictwa ogólnego, projektowania urbanistycznego obsługi procesu inwestycji w dowolnej fazie tego procesu od pomysłu na inwestycję po opracowanie projektów wykonawczych oraz nadzór autorski na budowie. Zatrudniamy i współpracujemy z doświadczonym zespołem projektantów branżowych, geodetów, geologów oraz rzeczoznawców. Współpracujemy również z licznymi firmami wykonawczymi.

Pracownia projektowa architekciPL jest kontynuacją pracy zawodowej architektów Aliny i Jerzego Hnat zarówno w polskich jak i zagranicznych pracowniach projektowych oraz firmach budowlanych. W trakcie pracy zawodowej braliśmy udział w konkursach architektonicznych które w kilkunastu przypadkach skończyły się przyznaniem nagrody pierwszej lub kolejnych.

Otrzymaliśmy tytuł MODERNIZACJA ROKU 2008 za Rewaloryzację Parków Podjasnogórskich Park Staszica oraz Park 3-go Maja w Częstochowie jaka najlepszą realizację w 2008 roku.

Praca nasza w pewnym okresie obejmowała współpracę z wieloma architektami na zasadzie współpracy projektowej. W trakcie pracy zawodowej od 15 lat prowadzę działalność gospodarczą w firmach TRANSGAZ oraz TRANSPROJEKT które z sukcesem nie przerwanie funkcjonują na rynku jako samodzielne brandy w swoich dedykowanych profilach. W roku 2008 postanowiłem o wprowadzeniu na rynek nowej nazwy bezpośrednio związanej z działalnością architekta w pełnym tego słowa znaczeniu.

Zdobyte doświadczenie pozwala na zaoferowanie pełnej obsługi inwestorskiej, w oparciu o pracę doświadczonych projektantów . Jesteśmy atrakcyjnym partnerem dla samorządów, korporacji, firm budowlanych oraz inwestorów indywidualnych.

 

modernizacja roku black        budowa roku black

 atchitekci