transport i spedycja

TransgazDział transportu dysponuje kilkudziesięcioma pojazdami o różnej ładowności i kubaturze przystosowanymi do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR. Naczepy naszych pojazdów posiadają rozsuwane dachy ułatwiające załadunki suwnicowe. Wykonujemy usługi transportowe na terenie kraju jak i całej Europy. Nasi spedytorzy posługują się kilkoma językami i stanowią o sile naszego działu spedycyjnego.

Posiadamy licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy oraz licencję na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy. Na terenie firmy posiadamy stację paliw, warsztat naprawczy, plac manewrowy oraz pomieszczenia magazynowe dla celów spedycyjnych. Od ponad roku w naszej firmie funkcjonuje dział urządzeń czyszczących firmy Karcher oraz środków chemicznych przeznaczonych do użytkowania w w/w urządzeniach. Posiadamy własny dział księgowości, radcę prawnego, inspektora BHP oraz doradcę do spraw materiałów niebezpiecznych (ADR).

W Rzeszowie przy ul. Okulickiego znajduje się jedna z czterech filii naszej firmy na Podkarpaciu. Od przeszło 3 lat posiadamy certyfikat zapewnienia jakości ISO 9001-2000.Jesteśmy laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej oraz zdobyliśmy tytuł Firmy Roku Ziemi Sanockiej. Posiadamy udziały w firmie „Plandeki”, która zajmuje sie produkcją m.in. plandek do pierwszego montażu dla firmy Zasław.

Od lat wspieramy miejscowy sport np. hokej na lodzie w klasie seniorów, piłkę nożną w klasie młodzików. Jesteśmy właścicielem drużyny piłkarskiej,która występuje w Sanockiej Lidze Piłki Halowej, której trzon stanowią pracownicy naszej firmy. Często wspieramy finansowo oraz rzeczowo różnego rodzaju fundacje np. Fundacja na rzecz szpitala w Sanoku, szkoły oraz różnorodne akcje charytatywne.

Jako Trans-Gaz jesteśmy firmą z Sanoka, tu żyjemy i pracujemy dla dobra mieszkańców naszego miasta. Tworzymy blisko 50 miejsc pracy i chcemy poprzez współpracę wspierać rodzime firmy jako dostawcy towarów i usług, lub też jako odbiorca-konsument produkowanych przez nich wyrobów.

 

transport