OFERTA - transport i spedycja


Prowadzimy działalność w zakresie transportu krajowego i miedzynarodowego, spedycji krajowej i międzynarodowej, oraz magazynowania i przeładunku materiałów drobnicowych. Posiadamy flotę ponad 30 pojazdów o różnej ładowności i kubaturze wyposażonych w rozsuwany dach typu Edescha, przystosowanych do załadunku i rozładunku suwnicą. Posiadamy pojazdy kubaturowe (36 euro palet), zabudowy BDF umożliwiające pozostawienie skrzyni ładunkowej wraz z towarem na magazynie klienta, a także pojazdy przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych. Ponadto w naszej dyspozycji pozostaje blisko 50 różnych pojazdów naszych podwykonawców. Mamy również możliwość bezpośredniej współpracy z firmami kurierskimi.

W roku 2004 uzyskaliśmy certyfikat Systemu Zapewnienia Jakości ISO 9001:2000 na usługi transportowe. Posiadamy krajowy i międzynarodowy Certyfikat kompetencji zawodowych oraz Licencję krajową i międzynarodową na przewóz rzeczy.

Posiadamy ubezpieczenie na przewożone ładunki Cargo zawarte w PZU. Nasz ubezpieczyciel odpowiada za szkody w przewożonym towarze powstałe w następstwie rozboju, kradzieży rozbójniczej lub zuchwałej, za szkody powstałe podczas przewozu towarów niebezpiecznych, szkody wyrządzone w paletach, kontenerach, platformach. PZU odpowiada takze za szkody powstałe podczas parkowania (postoju) w miejscach niestrzeżonych. Ubezpieczenie obejmuje również szósty zakres tzw. stłuczenia.

Aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszym klientom, zapewniamy:
- bazę logistyczno-magazynową;
- stację paliw,
- warsztat naprawczy,
- wózki widłowe,
- wózki paletowe,
- dział spedycyjny,
- dyspozytorów, biegle władających językami: angielskim, niemieckim, rosyjskim,
- doswiadzona i wykfalifikowana grupe kierowcow.

Posiadamy stały dostęp do płatnej, licencjonowanej bazy wolnych ładunków i pojazdów na terenie całej Europy. W przypadku wykonywania kursów ekspresowych jesteśmy w stanie zapewnić dwuosobową załogę kierowców. 

GPS bw

 transport